Скидка 20% на весь ассортимент в магазинах «O’STIN»

АКЦІЯ «Знижка 20% на весь асортимент в магазинах «O’STIN»1»      

        
  В період з 20 травня 2020 року по 25 травня 2020 року включно в магазинах «O’STIN»1, ТОВ «ОСТІН» діє акція «Знижка 20% на весь асортимент в магазинах «O’STIN»1» (далі – «Акція»), в рамках якої діє знижка 20% на весь асортимент, який представлений в магазинах «O’STIN»1 (далі - «Акційний товар»). Знижка 20% не поширюється на подарункові картки «O’STIN».
          Кількість Акційних товарів обмежена. 
          Акційна знижка сумується з сезонними знижками (сезонна знижка вказана в ціннику товару) за правилом складного відсотка: спочатку надається сезонна знижка, потім до результату надається знижка по Акції. 

         Бонусна знижка по Клубній картці не сумується зі знижкою по Акції.

         Акційна знижка не сумується зі знижками (крім сезонних) по будь-яким іншим акціям, що діють у даний період в магазині(ах) «O’STIN»1 (покупець має право самостійно обирати, в якій Акції взяти участь для отримання максимальної вигоди).

         Подарункові картки «O’STIN» участі в Акції не беруть і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару відповідно до умов Акції.

         При поверненні товару, який був придбаний з Акційною знижкою в період дії Акції та одночасному (один фіскальний чек) придбанні нового, аналогічна Акційна знижка не надається.
         У разі повернення товару в період проведення Акції, повертається сума, фактично сплачена грошовими коштами і підтверджена розрахунковим документом.

Умови використання Клубної картки «OSTIN» при придбанні Акційних товарів по Акції (при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції) – згідно з загальними умовами Положення про Клубну Програму лояльності «OSTIN».

1 Маються на увазі магазини «O`STIN», які відкриті для споживачів внаслідок скасування заборони їхроботи у зв’язку із запровадженням в Україні карантину, спрямованого на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.


Ми в соціальних мережах

Архіви